„B Tribūnos“ istorija

Fanų judėjimo „B Tribūna“ istorija. Gero skaitymo!

B Tribūna - Vilniaus „Ryto“ komandos ultrų sektorius, kurianti organizuotą palaikymą. Palaikymas paremtas melodingomis dainomis ir skanduotėmis. Siemens arenoje esame įsikūrę 115 sektoriuje, pagrindė mūsų taisyklė – visų rungtynių metu stovėti ir palaikyti komandą kuo garsiau. Kartais vaizdinį palaikymą pagyviname choreografijomis ( paklodėmis, vėliavomis, konfeti ir pan.), retkarčiais naudojame pirotechniką. B Tribūna egzistuoja nuo 1998 metų gruodžio 8 dienos ir skaičiuoja jau 21-tus gyvavimo metus.

B Tribūna palaikymą organizuoją visose rungtynėse Lietuvoje, tiek namuose, tiek išvykose. Taip pat, kiek leidžia galimybės, stengiamės keliauti paskui komandą Europinėse rungtynėse.

Kiekvienose rungtynėse labai laukiame naujokų, norinčių prisijungti prie mūsų. Tam reikia tiesiog ateiti į sektorių ir kartu palaikyti komandą. Ne kiekvienas atėjęs į tribūną iškart tampa Ultra. Gali būti paprastas komandos fanas ir palaikyti mylimą komandą mūsų stiliumi, o mūsų stiliumi ją palaikyti labai smagu. Ateik ir įsitikink!

Norint sužinoti daugiau galite kreiptis į mus facebooko kanale


Skirtumai | B Tribūna ir Rytas Ultras

B Tribuna - tai „Ryto“ sirgalių sektorius, kuris visus vienija organizuotu aktyviu palaikymu namų bei išvykos rungtynėse. B Tribunos atributiką suteikiama garbė nešioti bent po 2 sezonų palaikant „Rytą“ namų varžybose ir per ta laiką padarius bent 20 išvykų.

Rytas Ultras - tai aktyviausieji „B Tribunos“ sirgaliai, kurie prie palaikymo veiklos prisideda ir už arenos ribu t.y. bendrauja su klubu, daro choreografijas, atlieka kitus, organizacinius darbus. Rytas Ultras atributiką nešioja tik ypač palaikymui nusipelnę fanai.

B Tribūna


Rytas Ultras logotipas