10 metų su „Lietuvos rytu“


Kiekvieno iš mūsų gyvenime yra akimirkų, visam laikui įsirašiusių į atmintį. Vienais iš tokių prisiminimų dalinasi Raimonda, rugpjūčio 25-ąją atšventusi 10 metų jubiliejų, nuo jos pirmosios išvykos su „Rytas Ultras“.


„2007 08 25 draugišką „Lietuvos ryto“ mačą Druskininkuose prisimenu, lyg tai būtų įvykę vakar...


Po pavasario apsilankymo viename iš LKL finalinių mačų su „žalgiriu“ Siemense, kai netoli virš galvos visas varžybas bliovė žk fanai, o tik iš toli mačiau kitoje arenos pusėje plazdant juodai-baltai-raudonas vėliavas, vasarą paskyriau domėjimuisi „Lietuvos ryto“ fanais. Tuometinė negausi informacija internete skelbė, kad LR turi dvi fanų grupuotes: „Juodai baltai raudonus“ (JBR) ir „Rytas ultras“ (RU). Pasirinkimas - akivaizdus!


Ultros sužavėjo savo kuriamu palaikymu, tiek garsine, tiek vaizdine medžiaga. Daug dainų, choreografijos, komandos palaikymas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje... RU internetiniame puslapyje peržiūrėjus nuotraukas (daugiausiai jų buvo iš europinių išvykų, kur važiuojančiųjų amžiaus vidurkis siekė gerokai virš 25 m., o jaunimo nelabai matyti), nenuostabu, jog tėvai manęs, vos sulaukusios 16 m., vienos išleisti niekur nenorėjo. 


Forume su vienu rytfaniu apsikeitusi kontaktais bei gavusi iš jo visą reikalingą informaciją, užsiregistravau į išvyką, o kartu pasiėmiau sesę ir draugę.


Stotyje prie „McDonalds“ restorano pirmiausiai sutikome LR šaliku pasipuošusį jaunuolį M., kuris patvirtino, jog čia ir renkamės. Pilnas autobusas rytfanių. Jauniausiajam iš jų tuomet tebuvo 8 ar 9 metai (o dabar jau pilnametis!).. Garsios kalbos bei laisvai besiliejantis alkoholis. Autobusui dar nė nepajudėjus iš vietos, už manęs sėdėjusios sesė ir draugė iškart nepatenkintos pradėjo baksnoti per petį: „Kur tu čia mus atsivedei?? Daugiau niekada nevažiuosim!!“. Bet man patiko. Beje, laikas patvirtino taisyklę, kad niekad negalima sakyti – niekada. ;)


Dar prieš išvyką buvau pasimokiusi RU dainų, skelbtų jų internetinėje svetainėje. O mačo metu greitai pramokau ir likusias. Pirmą kartą po varžybų užkimęs balsas. Linksma kelionė atgal į Vilnių. Pirmieji įspūdžiai. Akimirkos, pakeitusios tolimesnį mano gyvenimą.“ 


Raimonda triBūnoje jau praleido 10 metų bei pramušė 145 išvykas. Kaip tvirtina mergina, tai tikrai dar ne pabaiga! 

Dabar neįsivaizduoju savo gyvenimo, be triBūnos. Džiaugiuosi, kad praėjus 10 metų man tai tebėra taip svarbu. Todėl ačiū visiems, kada nors buvusiems ir dar tebesantiems kartu su Rytas ultras! Didžiuojuosi šia trijų spalvų šeima!

Jaunuoli, jeigu ir Tu nori prisijungti prie Rytas Ultras vaikinų, tačiau iki šiol nesiryžai, nedvejok, naujojo „Lietuvos ryto“ sezono liko laukti visai nedaug..