Reguliaraus sezono uždanga

Rungtynės, kurios turėjo būti gerokai anksčiau, tačiau tapo reguliaraus sezono uždanga. Mačas kaune niekada negali būti nesvarbus. Jis visada yra itin laukiamas ir rungtynių dieną jau nuo pat ryto viduje kiekvienas jaučia, kad žaisime prieš nekenčiamiausią varžovą. 


Susirinkę į mums įprastą išvykimo vietą, trumpai šnekučiuojamės. Prieš išvažiuojant sulaukiame nemažai dėmesio iš pareigūnų, kurie mūsų palydai susirenka gerokai anksčiau nei rytfaniai renkasi kelionei. Sulaukę visų užsiregistravusių, gausių pareigūnų pajėgų lydimi pajudame link rungtynių vietos. Į kauną išvažiuoja du nepilnai užpildyti autobusai, kuriuose, kaip visuomet, gausu daug juokingų istorijų, todėl kelionė visiškai neprailgsta. Prie mūsų prisijungia iš Alytaus atvykę 9 „Dzūkų tankai“, todėl iš viso netoli 100 žmonių sektoriuje palaiko komandą ir bando ją užvesti kovai. 


Verta paminėti, kad kaune kyla problemų dar tik įeinant į areną. Apsauga griežtai sako, jog neįleis jokių vėliavų! Susitaikę su tuo, kad mojuojamų vėliavų įsinešti negalėsime, nesuprantame, kodėl netinka vėliava, kurią visada turime su savimi. Po kelių skambučių išaiškiname apsaugai, jog pagrindinį banerį galime prasinešti, todėl visi sėkmingai sueiname į areną. 


Rungtynes pradedame apylygiai, bet antrajame ketvirtyje neatsilaikome prieš žk tritaškius ir jau po dviejų kėlinių turime -23. Toks skirtumas nenumuša rytfanių ūpo ir priverčia mus stengtis dainuoti dar garsiau, o ypač, kai išgirtieji „geriausi fanai“ Europoje antroje pusėje pirmaudami solidžiu skirtumu sėdi visiškoje tyloje, todėl primename jiems, iš kur esame, bei stengiamės skanduoti garsiai, taip parodyti, kad esame su komanda bet kokiomis sąlygomis. 


Po rungtynių tradicinis "Pirmyn, vilniečiai!", o tada dar kokias 10-15 minučių liekame savo sektoriuje ir tylioje arenoje dar kartą primename vietiniams, jog tikrai ne jie šįvakar buvo geriausi fanai. Labai smagu žiūrėti į vietinės faunos provokacijas, kuriomis jie dar sykį parodo, koks jiems Rytas yra svarbus ir kaip jie laukia rungtynių su mumis. 


Kelionėje namo daug kalbamės apie rinkimus ir džiaugiamės, kad aktyvumas buvo gana nemažas. Taip pat stebime pirmuosius rezultatus, todėl kelionė į Vilnių visiškai neprailgsta ir padarę vieną trumpą sustojimą užkąsti vakarienei grįžtame į išvykimo vietą bei skirstomės namo.


O jau trečiadienį pradedame taip ilgai visų lauktus „play-offus“. Varžovas pažįstamas iki kaulo smegenų, nes šiame sezone susitiksime jau 7-ąjį kartą. Prisijunk prie mūsų ir padėk klubui artėti prie svajonės!

Žalgiris - Rytas 2019-05-12