Šiauliai – blogiausia atmosfera LKL

Antra tolimiausia išvyka Lietuvoje šįkart pritraukia pilną autobusą dėl Ryto pamišusių jaunuolių. Dar du rytfaniai keliauja savo transportu, kadangi norėjo sudalyvauti sausio 13 d. aukas pagerbiančiame bėgime. Tad su tokiu skaičiumi tikėjomės sukurti ne ką blogesnį palaikymą nei Utenoje, tačiau ... Šiauliams vienareikšmiškai galime dovanoti blogiausios atmosferos LKL prizą.


Vos tik prasidėjus rungtynėms norėjosi, kad jos kuo greičiau baigtųsi. Ir visiškai ne dėl to, kad mūsų komanda žaidė prastai ar mačas buvo neįdomus. Kiekvieną sekundę, kai rungtynės būna sustabdytos, muzika leidžiama tokiu garsu, kad šnekėdamas net negirdi savęs, o pranešėjas dar prisideda su savo rėkavimais per mikrofoną taip, kad net pradeda skaudėti galvą. Jis nevengia rėkauti net ir vykstant žaidimui, taip pat Šiaulių pasamdyta būgnininkų grupelė visas rungtynes be perstojo muša savo būngus keldami triukšmą, todėl kalbėti apie bent menkiausią kokybišką garsinį palaikymą iš mūsų pusės sunku. Vaizdą kiek pagyviną baltas dresscode‘as ir didelės vėliavos, pagamintos šiame sezone. Tačiau vis tiek manome, kad tai buvo blogiausios rungtynės šiame sezone atmosferos prasme . Kiekvieną kartą mums atvykstant Į šį miestą matome vis besikeičiančią situaciją „aktyviųjų“ fanų sektoriuje. Šįkart jį sudaro apie 15-20 mergaičių iš vienos Šiaulių mokyklos. Geriau nei nieko. Tuo metu komanda gana sunkiai, tačiau įveikia Šiaulių ekipą. Džiugina sugrįžęs Krameris, kuris jau pirmose rungtynėse parodo, kad bus rimta paspirtis komandos valdymo bei žaidimo organizavimo atžvilgiu. 


Kelionėje atgal kalbamės apie artėjančias euroišvykas, gyvai stebime Chelsea ir Newcastle mačą. Vienas rytfanis džiūgauja, dėl puikiai pasisekusio EPL fantasy turo, tuo tarpu kiti burbėdami skundžiasi surinktu taškų skaičiumi. Laikrodžiui dar neišmušus 23 valandos pasiekiame Vilnių ir išsiskirstome iki kitų rungtynių, kurių rezultatą šiandien jau visi žinote .