Saldi pusfinalio pradžia Klaipėdoje

Sekmadienį „Rytas“ užtikrintai lemiamame mače susitvarkė su Utena, sėkmingai užbaigdamas ketvirtfinalio seriją ir žengdamas pusfinalio link. Tai reiškė, jog vos po 3 dienų mūsų laukia išvyka į Klaipėdą. 


Tolima kelionė į uostamiestį darbo savaitės viduryje nesužavi nė vieno, juk išsiprašyti iš darbų nėra taip paprasta, todėl iš anksto tampa aišku, kad įspūdingų skaičių šioje išvykoje nepasieksime. Tik paskutinę dieną aktyviau pajudėjusi registracija leidžia surinkti kiek padoresnį rytfanių skaičių – Klaipėdą aplankyti susiruošia 16 žmonių.


Pasirinkę greičiausią transporto variantą, trečiadienio popietę susirenkame išvykimo vietoje, kur pasidalinę ekipažais pajudame pajūrio link. Padarę kelis sustojimus ir vasariškai karštą dieną atsigaivinę ledais pasiekiame Klaipėdą, pasitinkančią stipriu lietumi bei nemažu vėju, kas kiek nustebina, kadangi Vilnių palikome kepinant dideliam karščiui. Tačiau ko norėti, kai visgi atvykome prie jūros.


Nors pirmosios 2 serijos su „Juventus“ rungtynės buvo žaidžiamos reguliaraus sezono nuotaikomis, panašu, kad komanda galiausiai suprato, kas yra playoff‘ai. Intensyvi gynyba nuo pat pirmos rungtynių minutės išbalansuoja varžovus, dėl ko mačo pabaigoje švenčiame užtikrintą pergalę. Nuotaikos prieš atsakomąjį mačą namie yra puikios!


Kalbant apie žiūrovus, kiek stebina šiandieninė situacija, kuomet Klaipėdoje susirenka vos 3 tūkstančiai sirgalių. Keista, jog turėdami tokius lūkesčius patekti į finalą, klaipėdiečiai pilnai neužpildo arenos. Mačo pradžioje „Vakarų banga“ pabando išjudinti susirinkusiuosius taip vadinama vikingų skanduote, tačiau publika vietoje to, kad jungtųsi prie aktyvaus palaikymo, mieliau pradeda pūsti dūdas, kurios netyla beveik visų rungtynių metu. Nors pirmoje mačo pusėje žiūrovai dar bando kartas nuo karto palaikyti savo komandą, bet mes sugebame skambėti visai neblogai, ypač per „Neptūno“ atakas, kuomet prityla dūdos. O antroje rungtynių pusėje jau girdime tik savo kolegas iš „Vakarų bangos“, parodančius savo miesto atstovams, kad komandą reikia palaikyti bet kokiomis aplinkybėmis, ko nemaža dalis žiūrovų akivaizdžiai nesupranta – „Neptūnui“ pralaimint dideliu skirtumu dar nesibaigus mačui arena jau pradeda skirstytis, o mes savo ruožtu nesustodami dainuojame ir tylioje Klaipėdos arenoje pergalės dainos skamba išties garsiai!


Užkandę prieš kelionę, pajudame link Vilniaus. Tiesa, autostradoje išdaužome ko gero visus vabalus, o vienam ekipažui neturint langų skysčio, tenka stoti ir plautis priekinį stiklą, kadangi pro jį tuoj nieko nesimatys. Kelionė namo neprailgsta, mat jos metu netyla kalbos - pradedant nuo senų narių pasakojimo apie BBL laikų išvykas, baigiant politinėmis diskusijomis. Vilnių pasiekiame jau po vidurnakčio ir išsiskirstome savais keliais, bet netrukus ir vėl susitiksime...


Kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Viena pergalė jau mūsų kišenėje, beliko dar viena. Tad jau rytoj privalome uždaryti pusfinalio seriją! Prisijunk prie B triBūnos „Ryto“ arenoje, mačo pradžia 18:50 val. Pirmyn, vilniečiai!