NUOTAIKINGIEJI ŠIAULIAI


Lietingą šeštadienio popietę B Tribūnos nariai pradeda kelionę į saulės miestą tam, kad padėtų „Lietuvos ryto“ komandai LKL varžybose iškovoti pergalę prieš vietinę "Šiaulių" ekipą.


Visų nuotaika - puiki, akį džiugina tiek nauji veidai, tiek autobuso galą vėl užpildęs senių kolektyvas. Skambant GRUPA JNA albumui tik vakar iš Belgrado sugrįžę rytfaniai dalinasi dar neišblėsusiais įspūdžiais, apie kuriuos daugelis jau spėjo perskaityti išvykos aprašyme.


„Rytas Ultras“ lipdukai vėl akimirksniu iššluojami, vos tik pilietis M. juos išsitraukia iš kuprinės ir paleidžia į prekybą.


Sustojimo metu prigriebus dar vieną keleivį bei pasidarius bendrą nuotrauką judama toliau.


Šiaulių arena pasiekiama jau prasidėjus rungtynėms. Vėluojame, tad nekantraujame greičiau patekti vidun, tačiau, lyg tyčia, apsauga priverčia kiek palaukti, kol tik po gerų kelių min. sugebama atrakinti reikiamas duris. Laiptinėje sutikti „Herbal active“ šventės dalyviai savo kalbomis apie subalansuotą gyvenimą užhipnotizuoja ir mus, tad, nors ir vėluojame, dar truputį pasportuojame, užlipdami keliais aukštais aukščiau nei mums reikia.


Užgaišina ir apsaugos darbuotojai, nesėkmingai bandantys mus sulaikyti, kai keliaujame į tuščią sektorių, nurodydami stop juostomis aptvertą bei pižonų gan gausiai užpildytą mums skirtą tribūną. Neįsivaizduojame, kaip tokiomis sąlygomis galėtume kurti palaikymą, todėl nepaisydami apsaugos darbuotojų prašymų įsikuriame, kur mums atrodo tinkama, išsikabiname vėliavas bei pradedame tai, dėl ko ir atvykome – negailėdami jėgų palaikome mylimą savo miesto komandą.


Kadangi palaikymą pradedame jau vykstant antram kėliniui, todėl tik spėjus pramankštinti balso stygas prasideda ilgoji pertrauka, į ją vilniečiai išeina, turėdami 12 taškų pranašumą (45:33). Kol vieni stebi aikštelėje vykstantį, su muzika susijusį, žaidimą, kuriame šiauliečiai demonstruoja savo muzikinį neišprusimą, neatpažindami nei „Poliarizuotų stiklų“, nei Virgio Stakėno dainų, kiti tuo metu atkreipia dėmesį į mūsų sektoriuje sėdintį bei mus visokiais gestais provokuojantį vietinį tipelį. Tad neilgai trukus jam suprantama kalba parodomas išėjimas iš šios tribūnos.


Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę vilniečiai ir toliau krauna savo taškų persvarą, o geras komandos žaidimas tik labiau didina triBūnos užsivedimą. Verta paminėti, jog į Šiaulių areną sugrįžę fanai nesidrovi ir toliau iškėlę galvas ima į burnas plastikines dūdas bei  rodo smurto gestus. Vietiniams pasiūlome vykti namo, o mūsų dainoms skambant vis garsiau 101:71 pasiekiama pergalė prieš Šiaulių „Šiaulius“. 


Su žaidėjais sveikiname vieni kitus, o mūsų dėmesio reikalauja ir ilgosios pertraukos herojus, niekaip negalintis susitaikyti su mintimi, jog rungtynės jau baigėsi ir šaunieji vilniečiai tuoj išvažiuos į sostinę, taip su juo tinkamai ir neatsisveikinę. Todėl išėję į lauką pasitikti žaidėjų dar spėjame pabendrauti su minėtu veikėju, kiek tai padaryti leidžia mūsų „draugystę“ nutraukti atskubantys pareigūnai.


Šmaikštaudami dėkojame „Lietuvos ryto“ žaidėjams už gerą pasirodymą mačo metu, o su dainomis sutiktas Alberto Blanco skuba mus pertraukti, užvesdamas visų mėgstamą skanduotę.


Apsipirkę ir pajudėję Vilniaus link, autobuse pratęsiame linksmybes, klausydami Staučės fm bei aktyviai dalyvaudami klausimanijoje (apie triBūnos gyvenimą), kurios metu buvo galima laimėti ne tik kelionės į Belgradą metu įsigytus muzikinius kompaktinius diskus, alkoholinius gėrimus ar kebabą, bet ir nemokamą išvyką į Kėdainius, vyksiančią lygiai po savaitės, t.y. spalio 28 d.


Vilnius pasiekiamas dar likus valandai iki vidurnakčio, todėl neskubėdami namo šios nuotaikingos dienos užbaigti keliaujame tiesiai į pamėgtus sostinės barus.


Artimiausios rungtynės jau antradienį, spalio 24 d. – Europos taurės turnyre susikausime su Krasnodaro „Lokomotiv“. Todėl 19 val. būk su mumis „Siemens“ arenoje bei garsiai palaikyk juodai baltai raudonus!