Išvyka pas pokštininkus

Pastaraisiais metais ,,Lietkabelio“ klubas išties šovė į viršų, net vietiniai gyventojai prisiminė, jog jų mieste egzistuoja krepšinio klubas. Matydami gerus rezultatus, į areną pradėjo rinktis žmonės, nors klubas prieš tai jiems nerūpėjo.


Tai, jog Panevėžio arenos žiūrovai į rungtynes renkasi dėl mados ar rezultatų, puikiai parodo, jų sukuriama atmosfera. Ji tiesiog tragiška. Vienu metu klubas į palaikymą buvo pasitelkęs orkestrą, vakar arenos pranešėjas triukšmą kurti ragino su „kartoninėmis vėduoklėmis“. Taip – kurti triukšmą, nes „Lietkabelis“ palaikymo neturi.


Tačiau ,,Lietuvos Rytas“ jį turi, turi geriausią Lietuvoje. Turi tokį gerą palaikymą, jog varžovų klubai, reklamuodami savo namų mačus, žiūrovus į arenas kviečia sakydami, jog atvyksta daug Ryto fanų. Kam marketingas, kam kažkokios idėjos, kai užtenka pasakyti, jog atvažiuoja didelis kiekis B Tribūnos vyrukų.


Prieš šias rungtynes ,,Lietkabelis“ vėl bandė pokštauti, aiškindamas apie kažkokias mistines Ryto+Neptūno komandas. Nieko keisto, kad prie šito klubo komunikacijos stovi mūsų mylimiausio krepšinio portalo redaktorius E.P. Taigi, norėdami revanšuotis už nesėkmę Vilniuje, keliavome į Panevėžį tik pergalės. Viso iš Vilniaus pajudėjo trys autobusai, kuriuose bendrai buvo 140 žmonių.


Antra iš eilės įspūdinga išvyka ir puikios nuotaikos. Į Panevėžį atvykstame 30 minučių iki rungtynių, bet buvo akivaizdu, jog vietiniams toks išvykos fanų skaičius yra neįprastas. Visų pirma, iš apsaugos gavome gerą juoko dozę, kai buvo pasakyta „būgnų lazdelių į areną įsinešti negalima“. Patikra vyko pakankamai lėtai, todėl skambant himnui, keliolika žmonių vis dar buvo nepatekę į areną. Keisčiausia, jog virš 100 žmonių turėjo stovėti koridoriuje ir kažko laukti, į tribūnas įleidžiami nebuvome. Kantrybė turėjo ribas ir himnui pasibaigus, į jas nusprendėme patekti patys.


Rungtynėms prasidėjus pradedame ir palaikymą. Nepaisant sunkios pradžios aikštelėje, tribūnose dominuojame nuo pirmų akimirkų. Trečiojo kėlinio pradžioje į viršų kylą šventų spalvų vaizdinis palaikymas, po kurio seka nemažas kiekis konfetti. Komanda spurtuoja, mūsų triBūna tiesiogine to žodžio prasme linguoja. Kai komanda pralaimi, Panevėžio publika įjungia „mute“ rėžimą. Arena visiškai užtyla, todėl mums tenką skirti Jiems skanduotę „Ko jūs taip tyliai...?“. Šiek tiek pasijuokę, tęsiam savo palaikymą. 


Po pakankamai ilgo laiko iškovojame pergalę Panevėžyje. Tribūnoje žybsi stroboskopai, paskanduojame su žaidėjais ,,Pirmyn, Vilniečiai!“ ir keliaujame jų pasitikti. Dar kartą padėkojame už pergalę ir vykstame atgal į sostinę. Vis tik, daliai rytfanių ilsėtis nėra kada, jau vakar 6 žmonės iškeliavo į Prancūziją, kur komandą palaikys rungtynėse Limože. Dar 10 išvyksta šiandien. Šventes jie pasitinka su ,,Lietuvos Rytu“. 


B Tribūna šį sezoną keliauja jau į penktą euroišvyką, nes su komanda mes visur ir visada!

Kita, ne ką mažiau įspūdinga naujametinė išvyka – gruodžio 30 d. į Alytų. Tu turi ten būti!
Evento link:

Išvykos nuoroda Facebook'e