2008 - 2009 m.

Prieš pat sezono pradžią – džiugi žinia apie LKL nuostatų pakeitimus – bent jau šiame sezone už saugumą arenoje (įskaitant pirotechnikos naudojimą) atsakingi aikštelės šeimininkų klubai. Prieš oficialią sezono pradžią – vėlgi gausi išvyka į draugiškas rungtynes Druskininkuose. Pirmasis sezono trofėjus – Prezidento taurė – iškovojamas Rygoje. Joje įvykusią strelką tarp RU jaunimo ir GWB laimi vilniečiai. Lietuvos fronte – apsikumščiavimai tiek su kėdainiškiais, tiek su šiauliečiais. Jei po pirmųjų rungtynių Vilniuje svečiai iš Šiaulių buvo išvesti pro atsarginį išėjimą, tai prieš antrąsias rungtynes RU jaunimas šturmuoja vos atvykusį svečių mikroautobusą. Šiauliuose pasimojavimas kumščiais – abiejų rungtynių pertraukų metu rūkykloje. Į pusfinalio rungtynes Vilniuje svečiai jau neatvyksta, o Saulės miesto rūkyklos tradicijos – tęsiamos.


Pirmosiose LKL finalo rungtynėse – pirmąkart paruošta choreografija perverčiant kartono lapus – vienoje pusėje – “Lietuvos ryto” logotipas, kitoje – Gedimino pilis. Trečiųjų LKL finalo rungtynių metu trofėjų kolekciją papildo kauniečių “Greendeath” vėliava.


ULEB taurės pirmajame etape komanda palaikoma visose rungtynėse, nusigaunama kone visais įmanomais būdais – nuskrendama į Tenerifę ir nuplaukiama į Kanariją, traukiniu nusibendžiama į Mariupolį bei busiku nuriedama į Vilerbaną. Antrojo etapo burtai lemia rungtynes Šarlerua vos už savaitės nuo jų ištraukimo – susiplanuoti kelionės ir surinkti pakankamai galinčių vykti nepavyksta. Nenuvykstama ir į Vokietija, o į Bilbao ultros nuskrenda. Kad ir ne taip gausiai, kaip įprasta finalams, bet komandą palaikome ir Turine.Į ultrų krepšinio turnyrą kviečiami ir svečiai iš užsienio, bet paskutinę dieną jų planai žlunga. Tad prie penkių pernai dalyvavusių komandų šiemet prisijungia tik viena – “Rytas fans Panevėžys”. Nugalėtojais tapo “Rytas ultras” ekipa, įveikusį savo jaunimo komandą.


Šįkart rungtynės su krepšininkais nėra rengiamos, o paskutinysis sezono akordas – draugiškas mačas Utenoje, kuris tampa paskutine galimybe atsidėkoti už visus titulus.