2007 - 2008 m.

Ikisezoninėse draugiškose rungtynėse Druskininkuose apsilanko pilnas rytfanių autobusas. Bent autobusas surenkamas ir į kiekvienas sezono rungtynes Lietuvoje. Pirmose tarpusavio rungtynėse su Šiauliais, vykusiose Vilniuje, duodamas atkirtis praeito sezono incidento Šiauliuose kaltininkams.


Po kiek nesėkmingai pasibaigusio “stroboskopų šou” Panevėžyje komplikuojasi santykiai su klubo vadovybe. Užsitęsus pasyviam karui, atsisakoma planų vykti į Zagrebą, boikotuojamas LKF taurės pusfinalis Šiauliuose, o finalui paruošiamas baneris, skirtas tuometiniam Lietuvos ryto vadovui ir Mūsų komandai.Po sezono pabaigoje įvykusio incidento Kėdainiuose su vietiniais buduliais tampa aišku, jog ir kitame sezone išvykos į šį miestelį nebus nuobodžios.


Į Eurolygą sugrįžusi komanda vėlgi palaikoma Milane. Kiek vėliau – praveriamas ir naujas puslapis – kelionės lėktuvu, pigių oro linijų dėka. Lapkričio pabaigoje per Frankfurtą pasiekiama Malaga, o sausio viduryje – Stambulas. Visgi, nepamirštamas ir “žemiškasis” transportas – mikroautobusiukas nurieda į Salonikus.


Oficialiuose “fanų” čempionatuose nedalyvaujantys “Rytas ultras” vasario mėnesį, per LKL’o pertrauką žvaigždžių dienos proga, suorganizuoja ultrų krepšinio turnyrą – “ULTRAS basketball cup 2008”, kuriame be “Rytas ultras” ir “Rytas ultras U-20” dalyvauja Neptūno “West wave”, Sakalų ultros, bei Vilniaus “Žalgirio” Pietų-IV ultros. Finale dramatišką pergalę po pratęsimo prieš “Lietuvos ryto” ultrų komandą švenčia Sakaliniai.


Pasibaigus sezonui žaidžiamos draugiškos rungtynės su Lietuvos ryto komanda, kurios baigiasi lygiosiomis. Į Palangoje vykstantį LKL komandų “fanų” čempionatą jau nevyksta netgi jį prieš šešerius metus atgaivinę “Sakalų” ultros. Jame, nesutikdama jokio pasipriešinimo, triumfuoja Vilniaus miesto “Sostinės taurės” A lygos komanda “Ryto fanai”.