james

Klubo aktualijos B Tribūnos akimis

Praeitą savaitę Rytas oficialiai atsisveikino su 5 žaidėjais. Giga, Kairys, Kramer, Pilauskas, Normantas.

Krepšinis nėra tik pinigai ir verslas. Tai būtų per paprasta. Tos emocijos, atsidavimas komandai, meilė spalvoms - neretai jos pranoksta net talentą ar didžiausias algas ir suteikia neužmirštamų akimirkų. Jeigu N. Giga ar E. Kairys nespėjo palikti žymės mūsų klube tai apie kitus vyrukus turime ką pasakyti.


Pradžiai, apie du vaikinus iš Vilniaus. Tai, jog jie yra tikri vilniečiai jautėme visada. Ačiū Aisčiui ir ypač Margiriui už tą atsidavimą ir degančias akis.


Mums labai įsiminė visai šviežias epizodas, kai po pralaimėtų antrųjų LKL finalo rungtynių, vykusių Siemens arenoje, nuleidusi galvas, komanda ėjo rūbinės link ir juos sustabdė Margiris. Sustabdė tam, kad atvestų prie B Tribūnos. Todėl, kad jis žino, koks šitas pralaimėjimas mums skaudus. Jis supranta, kad paprastas priėjimas ir pasikalbėjimas fanams reiškia labai daug. Tuo pačiu, tai tik stiprina tarpusavio ryšį, nes rytfaniai net ir prie 2-0, ragino komandą nepasiduoti ir kovoti. Nors tai ir nepadėjo... Girdėjom gandų, kad gal ne visiem komandoje patiko toks Margo ėjimas, bet jis buvo teisingas. Atrodo, kad Margiriui trūko nedaug, kad Ryte taptų svarbiu rotacijos žaidėju - galvojom, jog tai bus naujas Stepas. Spalio mėnesio pasirodymas prieš kauniečius buvo puikus, o tuomet ta nelemta trauma... Galim tik palinkėti didžiausios sėkmės kitame klube ir tikimės, jog čia jis dar sugrįš. To pačio linkime ir Aisčiui, kuris mėgavosi savo laiku Ryte ir didžiavosi galimybe vilkėti šiuos marškinėlius.


B Tribūna visada pasiruošusi užstoti ir palaikyti jaunuolius, kurie myli Rytą, kurie stengiasi ir nori išsikovoti savo vieta klube. Jie mums, kaip fanų bendruomenei, yra labai svarbi komandos dalis ir norisi, kad tokių žaidėjų komandoje būtų kuo daugiau!


Apie kapitoną...Turbūt visiem rytfaniam įsiminė akimirka, kai Chrisas pasiemė arenos pranešėjo mikrofoną ir visam Siemensui davė geros motyvacijos. Atrodo, kad jis buvo pusė komandos ir rezultatai tikrai tai atspindi. Asmenybė su tinkamom vertybėm, vienas malonumas turėti tokį žmogų ir žaidėją komandoje. Situacija su Chrisu labai slidi ir iki galo neaiški. Bet kokiu atveju - visi rytfaniai apie jo etapą klube galės pasakyti tik geriausius žodžius.
Pabaigai trumpai apie Gronskį - turbūt mažiausiai rūpintis perėjimas pas priešus. Niekada neturėjome su juo kažkokio ryšio ir nėra jokių sentimentų. Tegu dirba savo darbą, o kovos NKLe parodys kurių ten lygis aukštesnis.

0
Feed